O nas

Lekarze

Poznaj naszych lekarzy

W budynku Regionalnego Centrum Zdrowia znajduj± się 3 przychodnie i 2 praktyki specjalistyczne, które ł±cznie zatrudniaj± 21 lekarzy i 2 specjalistów. Lekarze przyjmuj± pacjentów w 14 kompletnie wyposażonych gabinetach lekarskich, z których 4 to gabinety zabiegowe wspomagaj±ce pracę poradni specjalistycznych i lekarzy rodzinnych.

 

  1. Regionalne Centrum Zdrowia w Zb±szyniu – wła¶ciciel budynku – ¶wiadczy odpłatne usługi medyczne w ramach 12 poradni specjalistycznych. W tym celu zatrudnia 12 lekarzy, w 85%-ach specjalistów II stopnia, posiadaj±cych bogaty dorobek zawodowy. Zatrudniamy także międzynarodowego konsultanta laktacyjnego oraz dyplomowanego logopedę, w trakcie studiów doskonal±cych z zakresu neurologopedii.
  2. Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego „Medical-Arnica” Spółka partnerska w  Zb±szyniu, zatrudnia 2 lekarzy.
  3. Przychodnia Lekarska „ALMED” Aleksandra Majewicz w Zb±szyniu, zatrudnia 5 lekarzy.
  4. Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna Małgorzata Bucikiewicz z Wolsztyna, zatrudnia 1 lekarza.
  5. Medyczne Centrum ZDROVITA Nowy Tomy¶l – ¶wiadczy na terenie przychodni specjalistyczne usługi medyczne w zakresie ginekologii i położnictwa – 1 lekarz.

 

Ponadto na terenie przychodni znajduje się punkt poboru materiału diagnostycznego do badań laboratoryjnych, a także specjalistyczna pracownia protetyki słuchu.

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zb±szyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zb±szyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zb±szyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777